POZNAJMY SiĘ!

Witamy w świecie Hello Zoś, w którym Zosia, jej rodzina i przyjeciele zadbają o to, by żadne dziecko w wieku 2-10 lat nigdy więcej nie musiało się nudzić! 😊
Nasze produkty uczą, bawią, rozwijają wyobraźnię oraz skutecznie pomagają w zasypianiu. Chcecie wiedzieć dlaczego?

ZACZNiJMY OD POCZĄTKU…

Nasze pierwsze produkty powstały w 2020 roku, gdy na rynku wyraźnie brakowało audiobajek dobrej jakości, z prostą, ale również wartościową, treścią.
Po wielu bezskutecznych próbach znalezienia bajek idealnych – postanowiłam nie tracić wiecej czasu – i sama takowe stworzyć 🙂 Zainspirowana naszą córką Zosią oraz jej codziennymi londyńskimi przygodami – zaczęłam spisywać kolejno krótkie i proste historie. Dodatkowo, oprócz przyjaznej treści, w każdej audiobajce postanowiłam przemycać również proste angielskie słówka i zwroty. Następnie poszłam o krok dalej i – dzięki współpracy z ilustratorką oraz kompozytorką – nasze bajki wzbogaciliśmy o przyjazne, szczegółowe ilustracje oraz relaksacyjną muzykę, która ułatwia maluchom zasypianie.
I tak oto, powstały nasze pierwsze, wyjątkowe Audiobajki Hello Zoś! 😊

CO BYŁO DALEJ?

Szybko okazało się, że dzieci pokochały Zosię oraz jej przygody. Maluchy inspirowały się swoją koleżanką z Londynu, z przyjemnością uczyły się od niej angielskich słówek oraz czuły się zmotywowane do czynności takich jak sprzątanie pokoju, czy pomoc koleżankom i kolegom.
Rodzice pisali do nas z prośbą o poruszenie kolejnych trudnych tematów takich jak przeprowadzka, adaptacja w przedszkolu, wizyta u dentysty, czy choroba.
Wtedy też powstały bajki takie jak np. „Zosia i zębowa przygoda”, „Zosia i tajemniczy ogród”, „Zosia wyprowadza się z Londynu” czy „Zosia ma ospę”.
Zależało nam, by Audiobajki Hello Zoś dawały dzieciom wsparcie, uczyły empatii, wyrozumiałości i cierpliwości, ale również rozwijały wyobraźnię oraz dodawały odwagi!
Dlatego też do naszej kolekcji dodaliśmy również wiele bajek przygodowych, dzięki którym każdy mały słuchacz może przenieść się wraz z Zosią wprost na biegun północny, do krainy dinozaurów, do Paryża, wybrać się na wycieczkę do Zoo lub nad morze. 😊
Koniecznie zapoznajcie się z naszą DINOMISJĄ, EUROTRIPem oraz zimową kolekcją audiobajek ze świętym Mikołajem w roli głownej!

A CO NA WiELKĄ NUDĘ?

Obecnie w naszej ofercie, oprócz ponad 30 Audiobajek znajdują się również wyjątkowe gry – puzzle i dwujęzyczne domino (genialny sposób na zabawę połączoną z nauką oraz idealny pomysł na prezent!), przepiękna książka w grubej oprawie „Zimowe przygody Zosi” (w której zilustrowane zostały aż trzy audiobajki!), Kreatywne Kolorowanki z aktywnościami nawiązującymi do naszych bajek oraz mnostwo e-produktów do wydruku, w skład których wchodzą łamigłowki, rebusy, krzyżówki i inne aktywości rozwijające kreatywność oraz spostrzegawczość maluchów.
Nasze wszystkie produkty znajdziecie W NASZYM SKLEPIE.
Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że każdy mały słuchacz i strudzony rodzic znajdzie u nas coś dla siebie! 😊

Pozdrawiamy z Londynu,
Mama, Tata i Zosia
+ ilustrator, kompozytor, redaktor, korektor oraz cała masa przyjaciół, bez których nasze produkty nie byłby takie same! 😉